Česky English
   
  Produkty >> Potisk CD, DVD, BD >> Tiskárny pro CD, DVD, BD
   

  Tiskárny - přímý potisk na povrch média

  Inkjet tiskárny

   

  C5000 tiskárna karet

  jednoduchý a spolehlivý tisk plastových karet, ID karet nebo klubových karet s podrobným nastavením tisku. Tiskárny používají technologii precision thermal, díky které Vás překvapí ostrostí písma. Tato technologie umožňuje plně využít potenciál tiskárny a celkově zvyšuje kvalitu tisku, která splňuje očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů, kteří požadují vysokou kvalitu. Tiskárna ID Card Printer CDP5000 je nejlepší výběr v poměru výkon, kvalita a cena.        Součástí našich služeb je také
  • zaškolení pro práci s uvedenými zařízeními
  • technická podpora v českém jazyce
  • kvalitní a rychlý servis
  • poradenský servis pro výběr vhodných médií  Další informace

   

   

  ODP 200

  je barevná inkoustová tiskárna pro potisk CD/DVD médií s rozlišením 4800x1200dpi v režimu foto. Je určena jak pro manuální obsluhu, tak pro spojení s automatickým podavačem (tisková stanice), příp.také duplikátorem médií (publikační systém). Instalace a obsluha těchto tiskáren je velmi jednoduchá, doba potisku v základním rozlišení je cca 30sec.

   

  Více infomací...

   

   

  ODP 500S

  je založena na HP Inkjet technologii. Využívá samostatné CMYK inkoustové náplně které lze měnit individuálně. Další výhodou je větší kapacita náplní.
  ODP 500 byla navržena pro potřeby průmyslového potisku ve vysoké kvalite a zároveň za přijatelnou pořizovací i provozní cenu.

   

   

  Specifikace:

  • Technologie tisku: Thermal Inkjet
  • Rychlost tisku: od 15 vteřin do 2 minut (záleží na složitosti motivu a kvalitě tisku)
  • Kvalita tisku:
   černo-bílá: až 1200x1200 dpi
   barevná: až 4800x1200 dpi
  • Ovladač pro: Windows XP / Vista / 7 
  • Typ medií: Inkjet 120 mm, 80 mm (volitelně)
  • Provozní teplota: 15 až 35°C
  • Provozní vlhkost: 15 až 80%
  • Váha: 25kg
  • Napajeni: 115 az 240 V/50 Hz
  • Spotřeba: 52W
  • Typ připojení: USB 2.0

   

   

  ODP 500T

  tank system využívá externí CMYK inkoustové náplně, díky kterým budete tisknout při minimálních nákladech již od 0,15Kč na jedno médium CD/DVD/BD.

   

   

   

  Thermal Re-transfer tiskárny

   

  Teac P-55B

  je re-transferová tiskárna pro potisk CD/DVD médií ve vysoké kvalitě. Potisk je odolný proti poškrábání, UV záření a vlhku, jakákoli další úprava povrchnu není nutná. S P-55B dosáhnete fantastického vzhledu plnobarevného potisku Vašich médií. Je určena jak pro manuální obsluhu, tak pro spojení s automatickým podavačem (tisková stanice), příp.také duplikátorem médií (publikační systém). Kapacita ribbonu je až 2000 monochromatických nebo 500 plnobarevných disků.

  Více informací...

   

   

   

   

   

  TERRA computer systems

  548 423 811 (pevná)
  737 211 683 (T-Mobile)
  548 423 810 (fax)

  skype TERRAcs (Skype)
  E-Shop
  Registrace software


   

  Aktuality

  Akce na duplikátor Omega platí do vyprodání posledních pár kusů. Dodávka zahrnuje kompletní systém na duplikaci CD/DVD včetně operačního a řídícího software zdarma. Více na obchod(a)terra.cz
  Potřebujete vyrobit víc jak 100 médií za míň než hodinu? Správným řešením je duplikátor Delta 7, s tiskárnou ODP500T vás potisk jednoho média výjde na mín než 0,17Kč.
  Akce na duplikátor Omega pokračuje, do vyprodání zbývá posledních pár kusů systému. Dodávka zahrnuje kompletní systém na duplikaci CD/DVD včetně operačního a řídícího software zdarma. Více na obchod(a)terra.cz
  CD, DVD, BD nalepovací etikety v matném i lesklém provedení, pro tiskárny inkjet i laser naleznete na našem e-shopu.
  18.4.2019
  Veselé velikonoce
  a pohodové svátky
   
  Produkty >> Potisk CD, DVD, BD >> Tiskárny pro CD, DVD, BD
  Powered by FlexiWeb