Česky English
   
  Produkty >> Potisk médií >> Inkoustové náplně
   

   Inkoustové náplně - cartridge

  Pro naše tisková řešení nabízíme černé, barevné a photo cartridge vysoké kvality, zajišťující tak profesionální výsledek při tisku na CD a DVD média.

  Spolu s cartridgemi vždy obdržíte také aktuální databázi pro Váš tiskový systém. Tím máte zaručenu originálnost použitých cartridgí.

  více...

   

  TERRA computer systems

  737 211 680 (pevná)
  737 211 683 (mobil)

  E-Shop
  Registrace software


   

  Aktuality

  20.12.2023
  Vánoční svátky
  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o planované dovolené 23.12. - 1.1.2024 a přejeme krásné svátky. Budeme se na vás opět tešit 2.1.2024
  Akce -10% na archivační duplikátor platí do prosince 2023. Alpha RACK včetně operačního software a řídící software zdarma. Více na obchod(a)terra.cz
  Voděodolná média jsou nyní k dispozici v nové verzi tiskové vrstvy v bílé matné variantě. Výrazně sytější barvy a větší stálost potisku.
  Duplikátor Omega pro malé série je skladem do vyprodání zásob. Dodávka zahrnuje kompletní systém na duplikaci CD/DVD včetně operačního a řídícího software.
  Jako náhrada za média JVC, dříve Taiyo Yuden nabízíme média CMC vyráběny stejnou technologií ale nyní pod novým názvem CMC. Naleznete je na našem e-shopu.
   
  Produkty >> Potisk médií >> Inkoustové náplně
  Powered by FlexiWeb