Česky English
   
  Produkty >> Duplikátory >> CD, DVD, BD duplikátory
   

  CD, DVD, BD duplikátory

  DVD-5000 je oznacení nové série manuálních duplikátorů CD/DVD/BD. Tato řada již umoznuje i osazení Blue-Ray mechanikami. Manuální duplikátory jsou určeny pro duplikaci (kopírování) bez použití PC. Manuální duplikátory nové série DVD-5000 jsou samostatné CD+-RW DVD+-RW prípadně BD systémy pro duplikaci originálního master CD, DVD,  BD disku na CD, DVD, BD disky (BD mechaniky jako volba), a to az na 15 disků v simultánním režimu. Celý systém je ovládán z tlačítkové klávesnice a údaje jsou zobrazeny na podsvíceném LCD displeji. Duplikátory umožnují ukládání více obrazů na interní pevný disk az do zaplnění jeho kapacity. Duplikaci (kopírování) tak lze jednoduše zopakovat podle potřeby uživatele.


  DVD-5007U
  Hlavní vlastnosti manuálního duplikátoru DVD-5007
  • automatické rozpoznání formátu
  • podpora Multi image pri ukládání na HDD
  • možnost přímého načtení dat z USB flash paměti nebo USB čtečky pamětových karet
  • 7 zapisovacích mechanik
  • dobře větraná kovová skřín

  Více informací...

  Uzivatelsky manuál v PDF...
  DVD-5015
  Hlavní vlastnosti manuálního duplikátoru DVD-5015
  • automatické rozpoznání formátu
  • podpora Multi image při ukládání na HDD
  • 15 zapisovacích mechanik
  • dobře větraná kovová skříň

  Více informací...

  Uživatelský mnauál v PDF...
  DVD-5007BP
  Tento duplikátor je určený k vytváření nekopírovatelných (chráněných) DVD video disků. Duplikátor nabízí pro tvůrce DVD video medií nové možnosti jak ochránit své produkty před nelegálním kopírováním. Duplikátor dokáže z běžným způsobem připraveného DVD video disku vytvářet chráněné kopie. Stupeň ochrany lze zvolit ze čtyř možností. Vytvářené kopie lze přehrát ve stolních přehrávačích DVD, ale nelze je kopírovat ani přehrávat na PC nebo kopírovat na DVD duplikátorech.

   

  Základní vlastnosti duplikátoru DVD-5007BP
  • dva režimy provozu - normalní duplikace a nekopírovatelná duplikace
  • zápis DVD rychlostí až 20x, nekopírovatelná duplikace až 8x
  • podpora běžných DVD-R disků
  • vestavěný HDD pro ukládání načtených obrazů


  Pro ty z Vás, kteří o zakoupení duplikátoru DVD-5007BP neuvažují, nabízíme tvorbu chráněných DVD video disků i jako službu. Rozšiřujeme tímto naše duplikační služby CD, DVD a BD disků na kvalitních a prověřených zařízeních z naší produkce o další zajímavou možnost.  Doporučujeme: CD/DVD Data Killer - zařízení pro znehodnocení vyřazených, zbylých či jinak nepoužitých médií.

   

  TERRA computer systems

  737 211 680 (pevná)
  737 211 683 (mobil)

  E-Shop
  Registrace software


   

  Aktuality

  20.12.2023
  Vánoční svátky
  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o planované dovolené 23.12. - 1.1.2024 a přejeme krásné svátky. Budeme se na vás opět tešit 2.1.2024
  Akce -10% na archivační duplikátor platí do prosince 2023. Alpha RACK včetně operačního software a řídící software zdarma. Více na obchod(a)terra.cz
  Voděodolná média jsou nyní k dispozici v nové verzi tiskové vrstvy v bílé matné variantě. Výrazně sytější barvy a větší stálost potisku.
  Duplikátor Omega pro malé série je skladem do vyprodání zásob. Dodávka zahrnuje kompletní systém na duplikaci CD/DVD včetně operačního a řídícího software.
  Jako náhrada za média JVC, dříve Taiyo Yuden nabízíme média CMC vyráběny stejnou technologií ale nyní pod novým názvem CMC. Naleznete je na našem e-shopu.
   
  Produkty >> Duplikátory >> CD, DVD, BD duplikátory
  Powered by FlexiWeb