Česky English
   
  Produkty >> Duplikátory >> Disketové duplikátory
   

  Disketové duplikátory

  Disketové duplikátory CopyJet jsou určeny k formátování, duplikaci a komparaci disket 3.5". Vyznačují se profesionální kvalitou záznamu. Formát je v souladu se standardem ISO/ECMA/ANSI. 

  Duplikátor je nabízen jako samostatně pracující zařízení. Základem duplikátoru je automatický podavač disket CopyJet. Výměna disket v podavači je provedena do 2sec. Kapacita vstupního a výstupního zásobníku je 100 disket. V duplikátoru je vestavěn kontroler TERRA - MINI-line/3rev. Ovládání je jednoduché, pomocí ovládací panelu s tlačítky a displejem na čelním panelu duplikátoru.

   

  Více informací...

   

   

   

   

   

   

  TERRA computer systems

  548 423 811 (pevná)
  737 211 680 (T-Mobile)
  548 423 810 (fax)

  skype TERRAcs (Skype)
  E-Shop
  Registrace software


   

  Aktuality

  Duplikace HDD bude jednodušší se Solo-5 super kit od společnosti ICS. Přenosný kufřík obsahuje vše co budete k duplikaci potřebovat.
  USB flash 3.0 v našem eshopu od 106Kč
  Nedílnou součásti námi poskytovaných služeb je výroba a repase Lithiových akumulátorových baterií pro použití do elektrických vozíků různých typů, od 12V 7Ah až po 48V 35Ah.
  Lithiove baterie 18650 a 26650 do elektrocigaret, vaporizeru, elektrokol, samostatně i v batery paku u nás v eshopu.
  Potřebujete vlastní potisknuté a vypálená média rychle? Pořiďte si Duplikátor Omega s vestavěnou tiskárnou a dvěma vypalovačkama, jen nyní včetně softwaru, za bezkonkurenčí cenu u nás na prodejně na Olomoucké 81 v Brně.
   
  Produkty >> Duplikátory >> Disketové duplikátory
  Powered by FlexiWeb