Česky English
   
  Produkty >> Duplikátory >> Disketové duplikátory
   

  Disketové duplikátory

  Disketové duplikátory CopyJet jsou určeny k formátování, duplikaci a komparaci disket 3.5". Vyznačují se profesionální kvalitou záznamu. Formát je v souladu se standardem ISO/ECMA/ANSI. 

  Duplikátor je nabízen jako samostatně pracující zařízení. Základem duplikátoru je automatický podavač disket CopyJet. Výměna disket v podavači je provedena do 2sec. Kapacita vstupního a výstupního zásobníku je 100 disket. V duplikátoru je vestavěn kontroler TERRA - MINI-line/3rev. Ovládání je jednoduché, pomocí ovládací panelu s tlačítky a displejem na čelním panelu duplikátoru.

   

  Více informací...

   

   

   

   

   

   

  TERRA computer systems

  548 423 811 (pevná)
  737 211 683 (T-Mobile)
  548 423 810 (fax)

  skype TERRAcs (Skype)
  E-Shop
  Registrace software


   

  Aktuality

  Akce na duplikátor Omega platí do vyprodání posledních pár kusů. Dodávka zahrnuje kompletní systém na duplikaci CD/DVD včetně operačního a řídícího software zdarma. Více na obchod(a)terra.cz
  Potřebujete vyrobit víc jak 100 médií za míň než hodinu? Správným řešením je duplikátor Delta 7, s tiskárnou ODP500T vás potisk jednoho média výjde na mín než 0,17Kč.
  Akce na duplikátor Omega pokračuje, do vyprodání zbývá posledních pár kusů systému. Dodávka zahrnuje kompletní systém na duplikaci CD/DVD včetně operačního a řídícího software zdarma. Více na obchod(a)terra.cz
  CD, DVD, BD nalepovací etikety v matném i lesklém provedení, pro tiskárny inkjet i laser naleznete na našem e-shopu.
  18.4.2019
  Veselé velikonoce
  a pohodové svátky
   
  Produkty >> Duplikátory >> Disketové duplikátory
  Powered by FlexiWeb